Serwis eTerapia24.pl to uniwersalne rozwiązanie umożliwiające prowadzenie wizyt terapeutycznych w trybie online. Jeśli Twoja działalność pozawala na tego typu usługi i chcesz wyjść naprzeciw potrzebom swoich pacjentów to eTerapia24.pl jest właśnie dla Ciebie.

Korzystanie z serwisu jest bardzo proste. Współtwórcami idei powstania tego serwisu są doświadczeni terapeuci, tak więc serwis ten oferuje wszystko to co jest niezbędne by ułatwić pracę. Nie potrzebne jest dedykowane oprogramowanie, ani zakup licencji. Wszystko odbywa się za pomocą serwisu on-line. Wystarczy zawrzeć umowę na podstawie, której założone zostanie konto.

Atutem serwisu eTerapia24 jest bezpieczeństwo, w którym nie gromadzone są żadne dane o pacjentach. Umówienie telewizyty odbywa się „kanałem” terapeuta – pacjent, tak aby to terapeuta miał pełną kontrolę nad dalszym przebiegiem telewizyty i mógł wymieniać na bieżąco informacje uzupełniające do telewizyty.

Jak to działa ?

  1. Gabinet zawiera umowę z właścicielem serwisu eTerapia24 i otrzymuje konto dla poszczególnych terapeutów.
  2. Indywidualnie dla każdego z terapeutów umawiane są telewizyty z pacjentem.
  3. Potwierdzeniem umówienia telewizyty jest wysłanie e-maila do pacjenta z linkiem do telewizyty. Telewizyta zostanie „otwarta” w ustalonym terminie.
  4. Do telewizyty ma dostęp tylko terapeuta oraz pacjent. 
  5. Telewizyta nie jest archiwizowana w serwisie eTerapia24.
  6. Po zakończeniu telewizyty sesja zostanie zamknięta.
  7. Serwis eTerapia24 nie pośredniczy w rozliczeniach między gabinetem a pacjentem.

Jeśli chcesz sprawdzić jak działa serwis eTerpia24 skontaktuj się z nami i skorzystaj z bezpłatnego okresu próbnego.