Serwis eTerapia24 to uniwersalne rozwiązanie umożliwiające prowadzenie wizyt fizjoterapeutycznych online. Jeśli Twoja działalność pozawala na tego typu usługi i chcesz wyjść naprzeciw potrzebom swoich pacjentów to eTerapia24 jest właśnie dla Ciebie.

Korzystanie z serwisu jest bardzo proste. Współtwórcami idei powstania tego serwisu są doświadczeni terapeuci, tak więc serwis ten oferuje wszystko to co jest niezbędne by ułatwić pracę.

Poza standardowymi funkcjami telewizyty (komunikacja audio-wideo i chat) wyposażony  jest w unikalne narzędzia do prowadzenia fizjoterapii, pozwalające między innymi na:

 • Komunikację z pacjentem poprzez wskazywanie pacjentowi punktów, linii odniesienia
 • Rysowanie dowolnego kształtu na ekranie z możliwością zapisu i edycji
 • Pomiar kątów odwzorowującą postawę pacjenta
 • Liczenie ilość i częstotliwość powtórzeń
 • Zarządzanie ekranami pacjenta i fizjoterapeuta
 • Sterowanie przez fizjoterapeutę urządzeniami audio i wideo pacjenta
 • Możliwość tworzenia zrzutów ekranu pacjenta i zmiana widoków.

Atutem eTerapia24 jest to, że nie wymaga instalacji dedykowanego oprogramowania, ani zakupu licencji. Wszystko odbywa się za pomocą serwisu on-line poprzez tablet, smartfon, laptop czy komputer wszędzie tam gdzie jest dostęp do Internetu. 

Serwis eTerapia24 dostępny jest również dla gabinetów fizjoterapeutycznych korzystających z oprogramowania do prowadzenia gabinetu AsPhys.com wspomagającego ich codzienną pracę.

Umówienie terapii zdalnej odbywa się kanałem terapeuta – pacjent, tak aby to terapeuta miał pełną kontrolę nad jej przebiegiem.

eTerapia24 nie gromadzi danych medycznych, ani nie archiwizuje telewizyt, dzięki temu cała terapia zdalna jest bezpieczna.

Są to jedynie przykłady zastosowania, narzędzi dostępnych w serwisie eTerapia24. Pełne spektrum ich zastosowania zależy od terapeuty, dlatego jeśli chcesz zobaczyć ich zastosowanie w praktyce zadzwoń do nas i umów się na zdalną prezentację. 

Jak to działa ?

 1. Gabinet zawiera umowę z AsPhys S.A.  i otrzymuje konto dla poszczególnych terapeutów. Dla gabinetów korzystających z oprogramowania AsPhys dostęp nadawany jest automatycznie dla wybranych abonamentów.
 2. Terapeuta umawia terapię zdalną z pacjentem.
 3. Potwierdzeniem umówienia terapii zdalnej jest wysłanie e-maila do pacjenta z linkiem do wirtualnego pokoju wizyty.
 4. Terapia zdalna rozpocznie się po kliknięciu na link w ustalonym terminie.
 5. Do pokoju wizyty ma dostęp tylko terapeuta oraz pacjent. 
 6. Po zakończeniu sesji wystarczy zamknąć przeglądarkę.

Jeśli chcesz sprawdzić jak działa serwis eTerpia24 skontaktuj się z nami. 

Do 31.01.2021r. dostęp do serwisu eTerapia24.pl jest bezpłatny.