Pacjent

Serwis eTerapia24.pl przeznaczony jest dla terapeutów i ich pacjentów. Pacjent może skorzystać z serwisu poprzez swojego terapeutę. Jeśli chcesz skorzystać z usług terapeuty poprzez serwis eTerapia24.pl zapytaj swojego terapeutę o taką możliwość lub powiedz mu o nas. 

Wizytę można umówić zgłaszając się do swojego gabinetu. Terapeuta umówi telewizytę i wyśle potwierdzenie poprzez e-mail. terapię zdalną

Aby odwołać lub zmienić termin terapii zdalnej należy skontaktować się z terapeutą.

Po ustaleniu z terapeutą terminu telewizyty pacjent otrzymuję na wskazany adres e-mail wiadomość potwierdzającą telewizytę wraz z linkiem. Następnie klikając „przycisk” przechodzi do telewizyty. Dokładny proces został opisany w zakładce „Dla pacjenta”.

Tak. Każdy terapeuta może korzystać z serwisu eTerapia24.pl Jeżeli Twój terapeuta nie korzysta z naszego serwisu powiedz mu o nim. 

Pacjent nie płaci za korzystanie z serwisu eTerapia24. Opłatę za terapię zdalną rozlicza z gabinetem.

Pacjent nie rejestruje się do serwisu. Terapeuta w swoim zapisuje go na terapię zdalną, jednak nie tworzy dla pacjenta konta w serwisie. Tym samym dane pacjenta przechowywane i przetwarzane są jedynie przez terapeutę. Zasady korzystania z serwisu określa regulamin.

Twoje dane przetwarzane są zgodnie z Polityką prywatności, której treść możesz zobaczyć klikając w link w stopce strony.

Terapeuta

Aby umówić pacjenta na terapię zdalną terapeuta musi posiadać konto w serwisie eTerapia24. Termin umawia bezpośrednio z pacjentem i wysyła wiadomość e-mail z potwierdzeniem, w którym jest link do wirtualnego pokoju wizyty. 

Terapeuta logując się na konto serwisu eTerapia24.pl tworzy „wirtualny gabinet”, który zawiera informacje o dokładnym terminie oraz dane pacjenta. Po utworzeniu i zatwierdzeniu terminu, pacjent otrzymuje wiadomość e-mail z wszystkimi informacjami potrzebnymi do jej przeprowadzenia. Sesja odbywa się on-line przy wykorzystaniu wcześniej utworzonego „wirtualnego gabinetu”.

Korzystanie z serwisu odbywa się na postawie zawartej umowy pomiędzy gabinetem a  właścicielem serwisu lub za pomocą oprogramowania do prowadzenia gabinetu fizjoterapeutycznego AsPhys. Niezbędnych informacji w tej sprawie otrzymasz kontaktując się pod adresem info@eterapia24.pl.

W tym celu należy skorzystać z Formularza rejestracyjnego lub napisać wiadomość na adres e-mail info@eterapia24.pl.

Aby zapewnić pacjentom pełną wiarygodność i dyskrecję każdy terapeuta posiada swoje indywidualne konto w serwisie. Nie ma możliwości korzystania z jednego konta przez wielu terapeutów. 

Wszystkich informacji na temat współpracy z serwisem eTerapia24 udzielamy pod adresem info@eterapia24.pl.